Musisz uaktualnić Flash Playera.
Musisz uaktualnić Flash Playera.
VLP
FAQ

Telefon:
+48 12-2703535 Zbyszek Pietrzyk
+48 513732801
E-mail: biuro@plastidip.pl
Plasti Dip
Syntetyczna powłoka gumowa

Wielozadaniowa, wysychająca na powietrzu gumowa powłoka nadaje się do nakładania metodą natryskową, pędzlem lub przez zanurzanie. Plasti Dip skutecznie chroni przed wilgocią, kwasami, rdzą, korozją i jest także antypoślizgowa, co zapewnia pewny, komfortowy uchwyt. Pozostaje ona elastyczna i rozciągliwa a jednocześnie nie kruszy się i nie pęka w tak ekstremalnych warunkach jak temperatura od -34.4°C to 93.3°C. Produkt dostępny w opakowaniach: puszka - 205,5 g, aerozol - 311,85 g, puszka - 411 g, oraz beczki po 3,784 litra, 18,924 litra i 189,2 litra. Preparaty UV i fluorescencyjne dostępne w beczkach po: 3,784 litra, 18,924 litra i 189,2 litra.

Dowiedz się więcej
Zapraszamy do pobrania broszury informacyjnej i informacji MSDS dostępnej niżej. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w przypadku posiadania jakichkolwiek innych pytań dotyczących Super Grip, Plastiseam i innych.

Czy wiecie Państwo, że Plasti Dip posiada w swojej ofercie zestawy do naprawy suszarek do naczyń naczyń? Możecie je teraz naprawić samodzielnie jak i inne uchwyty pokryte winylem za pomocą naszego produktu ReRACK!

żółty, biały, czerwony, bezbarwny, niebieski, czarny


Plasti Dip Spray MSDS
Karta techniczna | Karta Spray

Do nakładania na trzonki narzędzi w celu poprawienia ich uchwytu. Ochrona przed porażeniem prądem. Rozciągliwa gumowa powłoka pozostaje elastyczna po nałożeniu na drewno, szkło, liny, suszone kwiaty, glinę lub kamień, beton, ceramikę, cegłę lub cokolwiek co nadaje się do malowania farbą. W motoryzacji stosuje się ją na kierownicę, metalowe słupki, mocowania bagażników, kieszenie na akumulator, gumowe nakładki, plastykowe osłony, zderzaki, części kolektora spalin, kołpaki, dźwignie zmiany biegów i hamulca ręcznego, głośniki i wiele innych...Kolor transparenty - można konserwować fugi przy położeniu
klinkieru na ścianie lub kominie.
Performix - Specjalistyczne Powłoki i Masy Plasti Dip - do zastosowań domowych, produkcyjnych i przemsyłowych.
strona główna | informacje o firmie | PlastiDip - Zmiana koloru samochodu | nasze produkty | sklep | polityka prywatności cookie | skontaktuj się z nami
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych